Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41041A7338M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41041A7338M
  • Daļas numurs
    B41041A7338M
  • Apraksts
    CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Sērija
    B41041
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.322A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.58A @ 100kHz
  • Citi vārdi
    B41041A7338M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Pretestība
    36 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.476" (37.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    3300µF