Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41041A5686M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41041A5686M
  • Daļas numurs
    B41041A5686M
  • Apraksts
    CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sērija
    B41041
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    75mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    150mA @ 100kHz
  • Citi vārdi
    B41041A5686M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.098" (2.50mm)
  • Pretestība
    800 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    68µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    68µF