Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41022A7225M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41022A7225M
  • Daļas numurs
    B41022A7225M
  • Apraksts
    CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    16mA @ 120Hz
  • Citi vārdi
    B41022A7225M000
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.059" (1.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    2.2µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    2.2µF