Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41022A2686M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41022A2686M
  • Daļas numurs
    B41022A2686M
  • Apraksts
    CAP ALUM 68UF 20% 6.3V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    70mA @ 120Hz
  • Citi vārdi
    B41022A2686M000
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.098" (2.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    68µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    68µF