Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > B37981F1102K054
Pieprasīt citātu
Latviešu
2961536B37981F1102K054 attēlsEPCOS
B37981F1102K054
  • Daļas numurs
    B37981F1102K054
  • Apraksts
    CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±10%
  • Biezums (Maks.)
  • Temperatūras koeficients
    X7R
  • Izmērs / Izmēri
    0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
  • Sērija
    B37981F
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    B37981F1102K 54
    B37981F1102K54
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Svina stils
    Formed Leads
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.098" (2.50mm)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
  • Ietilpība
    1000pF