Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > B37979N5331J000
Pieprasīt citātu
Latviešu
5531564B37979N5331J000 attēlsEPCOS
B37979N5331J000
  • Daļas numurs
    B37979N5331J000
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 50V NP0 RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±5%
  • Biezums (Maks.)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
  • Sērija
    B37979N
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    B37979-N5331-J
    ECU-S1H331JCA
    ECUS1H331JCA
    P4931
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Svina stils
    Formed Leads - Kinked
  • Vadošā atstarpe
    0.098" (2.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.217" (5.50mm)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
  • Ietilpība
    330pF