Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > B37979G5331J051
Pieprasīt citātu
Latviešu
5466323B37979G5331J051 attēlsEPCOS
B37979G5331J051
  • Daļas numurs
    B37979G5331J051
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±5%
  • Biezums (Maks.)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
  • Sērija
    B37979G
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Svina stils
    Formed Leads
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.217" (5.50mm)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
  • Ietilpība
    330pF