Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > B37872K0334K062
Pieprasīt citātu
Latviešu
2390919B37872K0334K062 attēlsEPCOS
B37872K0334K062
  • Daļas numurs
    B37872K0334K062
  • Apraksts
    CAP CER 0.33UF 25V X7R 1206
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±10%
  • Biezums (Maks.)
    0.032" (0.80mm)
  • Temperatūras koeficients
    X7R
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Sērija
    B37872K
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Citi vārdi
    B37872K 334K 62
    B37872K334K62
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    0.33µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
  • Ietilpība
    0.33µF