Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > B37871K1010C560
Pieprasīt citātu
Latviešu
5322340B37871K1010C560 attēlsEPCOS
B37871K1010C560
  • Daļas numurs
    B37871K1010C560
  • Apraksts
    CAP CER 1.5PF 100V NP0 1206
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±0.25pF
  • Biezums (Maks.)
    0.035" (0.90mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Sērija
    B37871K
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    1.5pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
  • Ietilpība
    1.5pF