Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > B37641C8106K062
Pieprasīt citātu
Latviešu
3504908B37641C8106K062 attēlsEPCOS
B37641C8106K062
  • Daļas numurs
    B37641C8106K062
  • Apraksts
    CAP CER 10UF 10V X5R 0805
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±10%
  • Biezums (Maks.)
    0.053" (1.35mm)
  • Temperatūras koeficients
    X5R
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Sērija
    B37641K
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Citi vārdi
    B37641C8106K62
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    10µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
  • Ietilpība
    10µF