Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32934A3155M
Pieprasīt citātu
Latviešu
3826224B32934A3155M attēlsEPCOS
B32934A3155M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1120+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B32934A3155M
  • Apraksts
    CAP FILM 1.5UF 20% 305VAC RADIAL
  • Sprieguma reitings - AC
    305V
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    B32934
  • Vērtējumi
    AEC-Q200, X2
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    B32934A3155M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    1.083" (27.50mm)
  • Dielektriskie materiāli
    Polyester, Metallized
  • Detalizēts apraksts
    1.5µF Film Capacitor 305V Polyester, Metallized Radial
  • Ietilpība
    1.5µF