Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32928E3456M
Pieprasīt citātu
Latviešu
1051108B32928E3456M attēlsEPCOS
B32928E3456M
  • Daļas numurs
    B32928E3456M
  • Apraksts
    CAP FILM 45UF 20% 305VAC RADIAL
  • Sprieguma reitings - AC
    305V
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
  • Sērija
    B32928
  • Vērtējumi
    X2
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 110°C
  • Vadošā atstarpe
    2.067" (52.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.969" (50.00mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP)
  • Detalizēts apraksts
    45µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
  • Ietilpība
    45µF