Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32913A5683M
Pieprasīt citātu
Latviešu
2669934B32913A5683M attēlsEPCOS
B32913A5683M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2880+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B32913A5683M
  • Apraksts
    CAP FILM 0.068UF 20% 1KVDC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    1000V (1kV)
  • Sprieguma reitings - AC
    530V
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)
  • Sērija
    B32913
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 110°C
  • Vadošā atstarpe
    0.886" (22.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.591" (15.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.068µF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.068µF