Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32912B5333K
Pieprasīt citātu
Latviešu
B32912B5333K
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B32912B5333K
  • Apraksts
    CAP FILM 0.033UF 10% 1KVDC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    1000V (1kV)
  • Sprieguma reitings - AC
    530V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
  • Sērija
    B32912
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 110°C
  • Vadošā atstarpe
    0.591" (15.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.492" (12.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.033µF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.033µF