Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32912A5103M
Pieprasīt citātu
Latviešu
4183444B32912A5103M attēlsEPCOS
B32912A5103M
  • Daļas numurs
    B32912A5103M
  • Apraksts
    CAP FILM 10000PF 20% 1KVDC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    1000V (1kV)
  • Sprieguma reitings - AC
    530V
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm)
  • Sērija
    B32912
  • Vērtējumi
    X1
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 110°C
  • Vadošā atstarpe
    0.591" (15.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.335" (8.50mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    10000pF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    10000pF