Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32911A5152M
Pieprasīt citātu
Latviešu
3458516B32911A5152M attēlsEPCOS
B32911A5152M
  • Daļas numurs
    B32911A5152M
  • Apraksts
    CAP FILM 1500PF 20% 1KVDC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    1000V (1kV)
  • Sprieguma reitings - AC
    530V
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
  • Sērija
    B32911
  • Vērtējumi
    X1
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 110°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.354" (9.00mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    1500pF Film Capacitor 530V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    1500pF