Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32798G8356K
Pieprasīt citātu
Latviešu
7004740B32798G8356K attēlsEPCOS
B32798G8356K
Noliktavā
108+
  • Daļas numurs
    B32798G8356K
  • Apraksts
    CAP FILM 35UF 10% 875VDC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    875V
  • Sprieguma reitings - AC
    350V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
  • Sērija
    B32798
  • Citi vārdi
    B32798G8356K000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    2.067" (52.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.969" (50.00mm)
  • Iespējas
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    3 mOhms
  • Detalizēts apraksts
    35µF Film Capacitor 350V 875V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    35µF