Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32798G2606K
Pieprasīt citātu
Latviešu
3300327B32798G2606K attēlsEPCOS
B32798G2606K
  • Daļas numurs
    B32798G2606K
  • Apraksts
    CAP FILM 60UF 10% 630VDC RAD 4LD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    630V
  • Sprieguma reitings - AC
    250V
  • Tolerance
    ±10%
  • Sērija
    B32798
  • Iepakojums / lieta
    Radial - 4 Leads
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    2.067" (52.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    60µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
  • Ietilpība
    60µF