Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32796G3346K
Pieprasīt citātu
Latviešu
6230013B32796G3346K attēlsEPCOS
B32796G3346K
  • Daļas numurs
    B32796G3346K
  • Apraksts
    CAP FILM 34UF 10% 700VDC RAD 4LD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    700V
  • Sprieguma reitings - AC
    300V
  • Tolerance
    ±10%
  • Sērija
    B32796
  • Iepakojums / lieta
    Radial - 4 Leads
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    1.476" (37.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    34µF Film Capacitor 300V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
  • Ietilpība
    34µF