Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32671P6683K189
Pieprasīt citātu
Latviešu
B32671P6683K189
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
6800+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B32671P6683K189
  • Apraksts
    CAP FILM 0.068UF 10% 630VDC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    630V
  • Sprieguma reitings - AC
    200V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
  • Sērija
    B32671P
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 110°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.354" (9.00mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    0.068µF Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.068µF