Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32671P4474K000
Pieprasīt citātu
Latviešu
4106934B32671P4474K000 attēlsEPCOS
B32671P4474K000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B32671P4474K000
  • Apraksts
    CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    450V
  • Sprieguma reitings - AC
    160V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
  • Sērija
    B32671P
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    B32671P4474K
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.551" (14.00mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    0.47µF Film Capacitor 160V 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.47µF