Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32671L1102J189
Pieprasīt citātu
Latviešu
B32671L1102J189
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
6800+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B32671L1102J189
  • Apraksts
    CAP FILM 1000PF 5% RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • Tolerance
    ±5%
  • Sērija
    B32671L
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 110°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Iespējas
    High Temperature
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    1000pF Film Capacitor Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    1000pF