Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32669B6605J
Pieprasīt citātu
Latviešu
844384
B32669B6605J
  • Daļas numurs
    B32669B6605J
  • Apraksts
    CAP FILM 6UF 5% 400VAC AXIAL
  • Sprieguma reitings - AC
    400V
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    1.004" Dia x 1.850" L (25.50mm x 47.00mm)
  • Sērija
    B32669
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    B32669B6605J000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    6µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial
  • Ietilpība
    6µF