Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32669B6105J
Pieprasīt citātu
Latviešu
22707
B32669B6105J
  • Daļas numurs
    B32669B6105J
  • Apraksts
    CAP FILM 1UF 5% 400VAC AXIAL
  • Sprieguma reitings - AC
    400V
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    0.512" Dia x 1.260" L (13.00mm x 32.00mm)
  • Sērija
    B32669
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Axial
  • Citi vārdi
    B32669B6105J000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    1µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial
  • Ietilpība
    1µF