Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32656S2124K563
Pieprasīt citātu
Latviešu
B32656S2124K563
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
144+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B32656S2124K563
  • Apraksts
    CAP FILM 0.12UF 10% 2KVDC R BOX
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    2000V (2kV)
  • Sprieguma reitings - AC
    800V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    Screw Terminals
  • Izmērs / Izmēri
    1.654" L x 0.630" W (42.00mm x 16.00mm)
  • Sērija
    B32656S
  • Iepakojums / lieta
    Rectangular Box
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 100°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Vadošā atstarpe
    2.244" (57.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.122" (28.50mm)
  • Iespējas
    Low ESL
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    14 mOhms
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    0.12µF Film Capacitor 800V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
  • Ietilpība
    0.12µF