Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32653A2682K000
Pieprasīt citātu
Latviešu
3842653B32653A2682K000 attēlsEPCOS
B32653A2682K000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2040+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B32653A2682K000
  • Apraksts
    CAP FILM 6800PF 10% 2KVDC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    2000V (2kV)
  • Sprieguma reitings - AC
    700V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
  • Sērija
    B32653
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    B32653A2682K
    B32653A2682K-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 100°C
  • Vadošā atstarpe
    0.886" (22.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.650" (16.50mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    6800pF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    6800pF