Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32642B6223K
Pieprasīt citātu
Latviešu
B32642B6223K
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B32642B6223K
  • Apraksts
    CAP FILM 0.022UF 10% 630VDC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    630V
  • Sprieguma reitings - AC
    400V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
  • Sērija
    B32642B
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    B32642B6223K000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 100°C
  • Vadošā atstarpe
    0.591" (15.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.413" (10.50mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    0.022µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.022µF