Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32632A1332K189
Pieprasīt citātu
Latviešu
B32632A1332K189
  • Daļas numurs
    B32632A1332K189
  • Apraksts
    CAP FILM 3300PF 10% 1.6KVDC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    1600V (1.6kV)
  • Sprieguma reitings - AC
    450V
  • Tolerance
    ±10%
  • Sērija
    B32632
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 100°C
  • Vadošā atstarpe
    0.591" (15.00mm)
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    3300pF Film Capacitor 450V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    3300pF