Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32529D335K
Pieprasīt citātu
Latviešu
5564078B32529D335K attēlsEPCOS
B32529D335K
  • Daļas numurs
    B32529D335K
  • Apraksts
    CAP FILM 3.3UF 10% 63VDC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    63V
  • Sprieguma reitings - AC
    40V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    B32529D 335K
    B32529D0335K000
    B32529D335K-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.512" (13.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    3.3µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • Ietilpība
    3.3µF