Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32529C6472M289
Pieprasīt citātu
Latviešu
767773
B32529C6472M289
Noliktavā
12800+
  • Daļas numurs
    B32529C6472M289
  • Apraksts
    CAP FILM 4700PF 20% 400VDC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    400V
  • Sprieguma reitings - AC
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.256" (6.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    4700pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • Ietilpība
    4700pF