Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32529C3333K189
Pieprasīt citātu
Latviešu
2206587B32529C3333K189 attēlsEPCOS
B32529C3333K189
Noliktavā
9600+
  • Daļas numurs
    B32529C3333K189
  • Apraksts
    CAP FILM 0.033UF 10% 250VDC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    250V
  • Sprieguma reitings - AC
    160V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.283" L x 0.118" W (7.20mm x 3.00mm)
  • Sērija
    B32529
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.256" (6.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.033µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
  • Ietilpība
    0.033µF