Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32362A4806J080
Pieprasīt citātu
Latviešu
2079861B32362A4806J080 attēlsEPCOS
B32362A4806J080
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
120+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B32362A4806J080
  • Apraksts
    CAP FILM 80UF 5% 480VAC SCREW
  • Sprieguma reitings - AC
    480V
  • Tolerance
    ±5%
  • Izbeigšana
    Threaded, Male
  • Izmērs / Izmēri
    2.953" Dia (75.00mm)
  • Sērija
    B32362
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B32362A4806J 80
    B32362A4806J80
    B32362A4806J80-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 70°C
  • Montāžas tips
    Chassis, Stud Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    1.378" (35.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    5.787" (147.00mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    80µF Film Capacitor 480V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • Ietilpība
    80µF