Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32361A4156J080
Pieprasīt citātu
Latviešu
3843020B32361A4156J080 attēlsEPCOS
B32361A4156J080
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
240+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B32361A4156J080
  • Apraksts
    CAP FILM 15UF 5% 680VAC SCREW
  • Sprieguma reitings - AC
    680V
  • Tolerance
    ±5%
  • Izbeigšana
    Threaded, Male
  • Izmērs / Izmēri
    2.500" Dia (63.50mm)
  • Sērija
    B32361
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B32361A4156J 80
    B32361A4156J80
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 70°C
  • Montāžas tips
    Chassis, Stud Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    1.378" (35.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.835" (72.00mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    15µF Film Capacitor 680V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • Ietilpība
    15µF