Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32023B3104M289
Pieprasīt citātu
Latviešu
1926029B32023B3104M289 attēlsEPCOS
B32023B3104M289
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1560+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B32023B3104M289
  • Apraksts
    CAP FILM 0.1UF 20% 1.5KVDC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    1500V (1.5kV)
  • Sprieguma reitings - AC
    300V
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
  • Sērija
    B32023
  • Vērtējumi
    Y2
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 110°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    34 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.886" (22.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.650" (16.50mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    0.1µF Film Capacitor 300V 1500V (1.5kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.1µF