Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B32022B3223M189
Pieprasīt citātu
Latviešu
B32022B3223M189
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3600+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B32022B3223M189
  • Apraksts
    CAP FILM 0.022UF 20% 300VAC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
  • Sprieguma reitings - AC
    300V
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
  • Sērija
    B32022
  • Vērtējumi
    Y2
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 110°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    44 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.591" (15.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.492" (12.50mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    0.022µF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.022µF