Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B25835K1225K7
Pieprasīt citātu
Latviešu
B25835K1225K7
  • Daļas numurs
    B25835K1225K7
  • Apraksts
    CAP FILM 2.2UF 2.1KVAC CHAS MT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • Sprieguma reitings - AC
    2100V (2.1kV)
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
  • Sērija
    B25835
  • Citi vārdi
    B25835K1225K 7
    B25835K1225K007
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Detalizēts apraksts
    2.2µF Film Capacitor 2100V (2.1kV) Radial, Can
  • Ietilpība
    2.2µF