Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B25834D5107K4
Pieprasīt citātu
Latviešu
B25834D5107K4
  • Daļas numurs
    B25834D5107K4
  • Apraksts
    CAP FILM 100UF 10% 750VAC SCREW
  • Sprieguma reitings - AC
    750V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    Threaded, Male
  • Izmērs / Izmēri
    3.516" Dia (89.30mm)
  • Sērija
    B25834
  • Citi vārdi
    B25834D5107K 4
    B25834D5107K004
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    1.378" (35.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    9.764" (248.00mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    100µF Film Capacitor 750V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • Ietilpība
    100µF