Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B25834C6226K4
Pieprasīt citātu
Latviešu
35318
B25834C6226K4
  • Daļas numurs
    B25834C6226K4
  • Apraksts
    CAP FILM 22UF 10% 900VAC SCREW
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • Sprieguma reitings - AC
    900V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    Threaded, Male
  • Sērija
    B25834
  • Citi vārdi
    B25834C6226K 4
    B25834C6226K004
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    22µF Film Capacitor 900V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • Ietilpība
    22µF