Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B25832C4156K9
Pieprasīt citātu
Latviešu
B25832C4156K9
  • Daļas numurs
    B25832C4156K9
  • Apraksts
    CAP FILM 15UF 10% 640VAC QC TERM
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
  • Sprieguma reitings - AC
    640V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Izmērs / Izmēri
    1.969" Dia (50.00mm)
  • Sērija
    B25832
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B25832C4156K 9
    B25832C4156K009
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Chassis, Stud Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Vadošā atstarpe
    0.945" (24.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    3.386" (86.00mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
  • Detalizēts apraksts
    15µF Film Capacitor 640V Radial, Can
  • Ietilpība
    15µF