Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > B25620B447K882
Pieprasīt citātu
Latviešu
B25620B447K882
Noliktavā
16+
  • Daļas numurs
    B25620B447K882
  • Apraksts
    CAP FILM 440UF 10% 880VDC SCREW
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    880V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    4.567" Dia (116.00mm)
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B25620B 447K882
    B25620B0447K882
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 75°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    1.260" (32.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.795" (71.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    440µF Film Capacitor 880V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
  • Ietilpība
    440µF