Mājas > Produkti > Slēdži > Snap Action, limita slēdži > TS10100F070P
Pieprasīt citātu
Latviešu
1416315TS10100F070P attēlsE-Switch
TS10100F070P
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TS10100F070P
  • Apraksts
    SWITCH SNAP ACTION SPST-NO 100MA
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    48V
  • Sprieguma reitings - AC
    125V
  • Izbeigšanās stils
    PC Pin
  • Pārslēgšanas funkcija
    Off-Mom
  • Sērija
    TS1
  • Atbrīvot spēku
  • Pirmsbrauciens
    0.014" (0.35mm)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Overtravel
  • Citi vārdi
    EG4939
  • Darbības temperatūra
    -15°C ~ 55°C
  • Darbības pozīcija
    0.209" (5.3mm)
  • Darbības spēks
    70gf
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mehāniskā dzīve
    100,000 Cycles
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Elektriskā dzīvība
    30,000 Cycles
  • Diferenciālā ceļošana
  • Pašreizējais vērtējums
    100mA (AC/DC)