Mājas > Produkti > Slēdži > Taktiskie slēdži > TL6110AF500QP
Pieprasīt citātu
Latviešu
TL6110AF500QP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5096+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TL6110AF500QP
  • Apraksts
    SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
  • ECAD modelis
  • Izbeigšanās stils
    PC Pin
  • Pārslēgt ceļojumu
    0.50mm
  • Pārslēgšanas funkcija
    Off-Mom
  • Sērija
    TL6110
  • Iepakojums
    Tube
  • Kontūra
    8.00mm x 8.00mm
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Darbības spēks
    500gf
  • Montāžas tips
    Through Hole, Right Angle
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mehāniskā dzīve
    200,000 Cycles
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Apgaismojuma spriegums (nomināls)
  • Apgaismojuma veids, krāsa
  • Apgaismojums
    Non-Illuminated
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Through Hole, Right Angle
  • Kontaktu skaits @ Spriegums
    0.05A @ 50VDC
  • Circuit
    SPST-NO
  • Izpildes tips
    Standard
  • Izpildmehānisma orientācija
    Side Actuated
  • Piedziņas materiāls
    Polyamide (PA), Nylon
  • Pievadu garums, taisnā leņķī
    3.50mm