Mājas > Produkti > Slēdži > Rocker slēdži > RB14CE1100
Pieprasīt citātu
Latviešu
RB14CE1100
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RB14CE1100
  • Apraksts
    SWITCH ROCKER SPDT 16A 125V
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
    125V
  • Izbeigšanās stils
    Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
  • Pārslēgšanas funkcija
    On-Off-Mom
  • Sērija
    RB1, LAMB
  • Paneļa izgriezuma izmēri
    Rectangular - 30.00mm x 11.00mm
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 65°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Snap-In
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mehāniskā dzīve
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Apgaismojuma spriegums (nomināls)
  • Apgaismojuma veids, krāsa
  • Iespējas
  • Elektriskā dzīvība
    10,000 Cycles
  • Detalizēts apraksts
    Rocker Switch SPDT 16A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In
  • Pašreizējais vērtējums
    16A (AC)