Mājas > Produkti > Optoelektronika > Paneļa indikatori, izmēģinājuma gaismas > L16PLT10FREDRED
Pieprasīt citātu
Latviešu
L16PLT10FREDRED
  • Daļas numurs
    L16PLT10FREDRED
  • Apraksts
    PILOT LIGHT RECT RED 110VAC
  • spriegums
    110V
  • Skata leņķis
  • Tips
    Neon
  • Vērtējumi
    AC
  • Paneļa izgriezuma izmēri
    0.63" (16.00mm)
  • Objektīva stils / izmērs
    Rectangle with Flat Top, 24.00mm x 18.00mm
  • Lampas krāsa
    Red
  • Detalizēts apraksts
    Neon Panel Indicator Red 110V Rectangle with Flat Top, 24.00mm x 18.00mm