Mājas > Produkti > Slēdži > DIP slēdži > KAE10TGGT
Pieprasīt citātu
Latviešu
5855149KAE10TGGT attēlsE-Switch
KAE10TGGT
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1008+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    KAE10TGGT
  • Apraksts
    SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
  • ECAD modelis
  • Mazgājams
    Yes
  • Sprieguma reitings
    24VDC
  • Izbeigšanās stils
    Gull Wing
  • Sērija
    KAE
  • Piķis
    0.100" (2.54mm), Full
  • Iepakojums
    Tube
  • Citi vārdi
    EG5040
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 85°C
  • Pozīciju skaits
    10
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mehāniskā dzīve
    2,000 Cycles
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Garums
    1.041" (26.44mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums virs pārvalde
    0.148" (3.75mm)
  • Iespējas
    Tape Seal
  • Elektriskā dzīvība
    2,000 Cycles
  • Detalizēts apraksts
    Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
  • Pašreizējais vērtējums
    25mA