Mājas > Produkti > Slēdži > Spiedpogas slēdži > D16OAT130WHT
Pieprasīt citātu
Latviešu
D16OAT130WHT
  • Daļas numurs
    D16OAT130WHT
  • Apraksts
    SWITCH PUSHBUTTON 3PDT 8A 125V
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    24V
  • Sprieguma reitings - AC
    125V
  • Tips
    Standard
  • Pārslēgšanas funkcija
    On-Mom
  • Paneļa izgriezuma izmēri
    Circular - 16.00mm Dia
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 55°C
  • Detalizēts apraksts
    Pushbutton Switch 3PDT Standard Panel Mount, Front
  • Pašreizējais vērtējums
    8A (AC), 6A (DC)