Mājas > Produkti > Slēdži > Spiedpogas slēdži > D16OAS11NRED
Pieprasīt citātu
Latviešu
D16OAS11NRED
  • Daļas numurs
    D16OAS11NRED
  • Apraksts
    SWITCH PUSHBUTTON SPDT 8A 125V
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    24V
  • Sprieguma reitings - AC
    125V
  • Tips
    Standard, Illuminated
  • Pārslēgšanas funkcija
    On-Mom
  • Paneļa izgriezuma izmēri
    Circular - 16.00mm Dia
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 55°C
  • Apgaismojuma spriegums (nomināls)
    14 VAC/DC
  • Apgaismojuma veids, krāsa
    Incandescent, Red
  • Detalizēts apraksts
    Pushbutton Switch SPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front
  • Pašreizējais vērtējums
    8A (AC), 6A (DC)