Mājas > Produkti > Slēdži > Spiedpogas slēdži > D16EER12CWHT
Pieprasīt citātu
Latviešu
D16EER12CWHT
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    D16EER12CWHT
  • Apraksts
    SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    24V
  • Sprieguma reitings - AC
    125V
  • Tips
    Standard, Illuminated
  • Izbeigšanās stils
    Solder Lug
  • Pārslēgšanas funkcija
    On-On
  • Sērija
    D16
  • Paneļa izgriezuma izmēri
    Circular - 16.00mm Dia
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 55°C
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Front
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mehāniskā dzīve
    100,000 Cycles
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Apgaismojuma spriegums (nomināls)
    28 VAC/DC
  • Apgaismojuma veids, krāsa
    Incandescent, White
  • Iespējas
  • Elektriskā dzīvība
    50,000 Cycles
  • Detalizēts apraksts
    Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Front
  • Pašreizējais vērtējums
    8A (AC), 6A (DC)