Mājas > Produkti > Slēdži > Spiedpogas slēdži > 800AWSP9M2RE
Pieprasīt citātu
Latviešu
568455800AWSP9M2RE attēlsE-Switch
800AWSP9M2RE
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    800AWSP9M2RE
  • Apraksts
    SWITCH PUSH SPST-NO 0.4VA 20V
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    20V
  • Sprieguma reitings - AC
    20V
  • Tips
    Standard
  • Izbeigšanās stils
    PC Pin
  • Pārslēgšanas funkcija
    Off-Mom
  • Sērija
    800A
  • Paneļa izgriezuma izmēri
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    EG2606
  • Darbības temperatūra
    -30°C ~ 85°C