Mājas > Produkti > Slēdži > Rocker slēdži > 300AWSP4J2WHTVS2RE
Pieprasīt citātu
Latviešu
3196821300AWSP4J2WHTVS2RE attēlsE-Switch
300AWSP4J2WHTVS2RE
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
200+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    300AWSP4J2WHTVS2RE
  • Apraksts
    SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    20V
  • Sprieguma reitings - AC
    20V
  • Izbeigšanās stils
    PC Pin
  • Pārslēgšanas funkcija
    Mom-Off-Mom
  • Sērija
    300A
  • Paneļa izgriezuma izmēri
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -30°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mehāniskā dzīve
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Apgaismojuma spriegums (nomināls)
  • Apgaismojuma veids, krāsa
  • Iespējas
    Epoxy Sealed Terminals
  • Elektriskā dzīvība
    30,000 Cycles
  • Detalizēts apraksts
    Rocker Switch SPDT 0.4VA (AC/DC) 20V Through Hole